سینا و دیگران

Everything

Monday, January 09, 2006

سينا و ديگران يک ساله شد

به همين راحتی يک سال گذشت..انقدر تازگيا زمان زود ميگزره که آدم باورش نميشه که 365 روزگذشته باشه..به هر حال تولد اينجا مبارک.
اون روزا که اولين پست اين وبلاگ و نوشتم شروع فيلترنيگ هوشمند !!! اينترنت بود و در صدر اخبار هم فيلتر ارکات.اون موقع هنوز تب ارکات فروکش نکرده بود و هرکی دنبال يه راهی برای رد کردن اين فيلتر کزايی می گشت.تو اين يک سالی که گذشته روز به روز هم اوضاع بدتر شده و سايت های بيشتری رو کج سليقگی و بی سوادی مسولان فيلتر شدن.طوری که برای يه مقاله علمی پزشکی يا حتی مهندسی ممکنه بارها با صفحه فيلترمواجه بشين.سايت های خبری و حتی سايت هايی مثل فليکر که معلوم نيست چه مشکلی دارن هم از شر اينا در امان نيستن و بدون منطق فيلتر ميشن.جوری که واقعا بعضی مواقع آدم حوصلش نميآد وارد اينترنت بشه.
بگزريم.تو اين يک سال 85 پست و به تاييد Webstast حدود 28807 بازديد کننده داشتم .
Page Rank وبلاگم در حال حاضر 2 هست.
پر بيننده ترين مطلبی که داشتم مربوط به مرور گوشی سونی اريکسون p910i بود .و پر بيننده ترين روز هم روزی بود که به همين مطلب در صبحانه لينک داده شد با 620 بازديد .
290 لينک هم در لينکدونی گزاشتم که در مورد پر طرافدارترين لينک اطلاعی در دست نيست!
40 نفر هم در حال حاضر مطالب رو با ايميل دريافت ميکنن.
ديگه فکر کنم کامل تر از اين نميشد شفاف سازی کرد!
اميدوارم که تو 1 سال بعدی بتونم مطالب بهتر و مفيد تری بنويسم.
---
اما برای اينکه تولد اينجا خيلی خشک و خالی هم نباشه گفتم يه کاری کرده باشم:
-
اولين مطلب من در اين وبلاگ و بخونين و ببينين چقدر به چيزی که اونجا معرفی کردم نياز دارين اگه واقعا نياز دارين ايميل خودتون رو در قسمتی که اينجا گزاشتم وارد کنين.به 2 نفری که اول ايميلشون رو وارد کنن نفری 30 ساعت اينترنت شبانه و به 10 نفراول يه هديه داده ميشه که يه ربطی به همون مطلب اول داره , اصلاً تابلو نيست چيه ها !!!
امکان وارد کردن ايميل فقط تا 24 ساعت هست.پس بشتابين
-
ایمیل خود را اینجا وارد کنین


powered by Bloglet

4 Comments:

Blogger Mehrdad said...

تبریک میگم
1000 ساله بشی

1:12 PM  
Anonymous کامپیوتر و نرم افزار said...

سینا جان یک ساله شدن وبلاگ خوب شما رو تبریک میگم، قطعاً پشتکار و معلومات بسیار خوب نویسندگان این وبلاگ، از دلایل محبوبیت و پربیننده بودن اون هست. با آرزوی موفقیت.

4:03 PM  
Blogger Yasser kariminejad said...

سینا خان تبریک منو هم بپذیر ، به امید دوستی های بیشتر در سال پیش رو

12:53 AM  
Anonymous sanaz_s said...

sina jan tavalode webloget mobaraaaaaaaak.......ma ke kheili bahash hal mikonim,baghiaro nemidoonam.omidvaram rooz be rooz ghashangtar o por tarafdar tar beshe....!

9:22 AM  

Post a Comment

<< Home