سینا و دیگران

Everything

Wednesday, August 10, 2005

Yahoo Messenger 7 Final version

از روز دوشنبه شرکت یاهو رسماً، نگارش هفتم و نهایی از پیغام رسان محبوب خود (Yahoo! Messenger) را بطور رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داد. این نسخه شامل امکاناتی همچون جستجوی مستقیم در صفحات وب و امکان برقراری ارتباط تلفنی با دیگر کاربران می باشد.به گفته تحلیلگران، نسخه جدید پیغام رسان این شرکت با هدف جذب هرچه بیشتر کاربران جوان اینترنت به استفاده از امکانات مختلف شبکه یاهو طراحی شده است. نسخه آزمایشی از این نرم افزار در ماه می ارائه شده بود.در این نگارش جدید، گزینه قدیمی Voice به طور مشخصی با عبارت PC-to-PC جایگزین شده است همچنین استفاده کنندگان قادر خواهند بود تا بین دو کامپیوتر تماس تلفنی برقرار نمایند در حالی که در نسخه ی اولیه امکان برقراری تماس از طریق خطوط استاندارد تلفن وجود نداشت. این قابلیت در نرم افزار Skype بصورت رایگان ارائه می شود.پس از آنکه نرم افزار Skype تا نیمه ماه آپریل به واسطه برخورداری از سیستم قدرتمند صوتی خود توانست با استقبال و دانلود از طرف بیش از 100 میلیون کاربر اینترنتی مواجه شود، کیفیت صدا به عنوان یک شعار و هدف اولویت دار در برنامه های پیغام رسان شرکتهای دیگر مانند AOL، MSN و Yahoo مد نظر گرفته شد.در نرم افزار Yahoo! Messenger 7 قالبلیت جدید دیگری با عنوان کلمات زنده (LiveWords) وجود دارد. بگونه ای که استفاده کننده می تواند یک کلمه مشخص را برجسته نموده و پیرامون آن به جستجو در صفحات وب بپردازد. این امکان نخستین بار توسط مایکروسافت در پیغام رسان MSN Messenger 7 در ماه آپریل معرفی شده بود.همچنین کاربران می توانند در حال گفتگو نتایج جستجوی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، در حقیقت جستجو از درون پنجره نرم افزار صورت می پذیرد.بجز ایالات متحده، نرم افزار Yahoo! Messenger 7 قابل دریافت از سایت یاهو به 18 زبان مختلف می باشد.
---
منبع خبر: WinBeta.Net
---

3 Comments:

Blogger tweedledeetweedledum said...

This blog is awesome! If you get a chance you may want to visit this free game downloads site, it's pretty awesome too!

8:16 AM  
Blogger cc Infopage said...

Yahoo News

Microsoft, Yahoo Reportedly Ready To Link Instant-Messaging Services (TechWeb via Yahoo! News)
Microsoft and Yahoo are expected to announce Wednesday interoperability between each other's instant messaging service, a move that could dramatically change a market that's been dominated by America Online Inc., a newspaper reported.


Today's News From & About Yahoo


cc Infopage: 30,000 daily updated Information Pages about all kind of subjects


PS: To get more, just click the links

9:58 AM  
Anonymous Anonymous said...

I came across you blog and thought you may find this site usefull. It has gas saving tips and where to find cheap gas. free anti virus download

:)

4:16 AM  

Post a Comment

<< Home